Dzieciarnia na Youtube

Nieaktualne tematy.
Monika Wawrzyniak
Użytkownik

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: Monika Wawrzyniak » 04 kwie 2018, 18:20

Hej to znowu Ja

Chciałabym was Serdecznie przeprosić za te moje Głupie tematy na Tej Stronie!
Oraz Chciałabym założyć Nowy Temat o Dzieciarni na Youtube
Borykam się ze Sporym Problemem z Powodu fejkowych Nagrań z Telewizji
Napiszcie mi co mam w Takiej Sytuacji robić?
Awatar użytkownika
kacper3100
Administrator
Kontakt:

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: kacper3100 » 04 kwie 2018, 18:36

Po prostu nie oglądaj tych śmieciowych filmów i tyle.

Ale to fejkowe nagranie TVN autorstwa K03a nawet mi się podobało. :o
Założyciel telewizji: XTV (od 2018), TVM (od 2014), TV+1 (2011-2016).
Monika Wawrzyniak
Użytkownik

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: Monika Wawrzyniak » 04 kwie 2018, 18:47

@kacper3100 Oglądałeś Filmy od Użytkownika daniel mlynczak?

Tam dopiero to Jest chore gó..o
Awatar użytkownika
kacper3100
Administrator
Kontakt:

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: kacper3100 » 04 kwie 2018, 19:31

Nie widziałem i nie chcę.
m6200
Użytkownik

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: m6200 » 04 kwie 2018, 20:07

I prawidłowo że nie chcesz, te filmy są tak beznadziejne że masakra... Najgorsze jest to, że ja to sam zapoczątkowałem. Ale no kurde nie wiedziałem że te upośle... ta dzieciarnia to podłapie i zacznie robić bezsensowne fejkowe nagrania. W dodatku tak kiepskie, że masakra. Wiecznie nic nowego, ciągle tylko kopiują pomysły odemnie (np. to z tym "KUP COŚTAMCOŚTAM ZA JAKĄŚTAMKWOTĘ" to ja pierwszy wymyśliłem, raz tego tylko użyłem. a oni pierdyliard razy to powtarzają) m.in te reklamy Lotto, ah kokakola jaka pyszna (jedyna fajna przerobka tej reklamy jaka widzialem to byla to z tą "zesr.. kokakolę"), nagrywają jakieś bezsensowne "KuPuJ sOnY WeGaSs pR0001!11". To nie jest zabawne, żart powtarzany pierdyliard razy przestaje smieszyć.

Zalecam blokowanie kanałów takich bachorów poprzez wtyczkę do Google Chrome "Video Blocker". Polecam, skuteczność gwarantowana tutaj kliknijcie jesli chcecie, zeby nie bylo ze natraficie na jakieś śmiecie i wszystko będzie na mnie. Nie wiem czy jest na inne przeglądarki, ale co tam.

ps. Widzę że faktycznie użyli paru moich tych dziwnych reklam, zacznę ich zgłaszać za prawa autorskie może to znikną xd
EDIT: Zgłosić? Bo wypełniam formularz wiec sie pytam
EDIT2: Albo nie dobra, nie wypełniam bo bede musial podać szczegolowe dane osobowe jak adres zamieszkiwania i moje imie i nazwisko. A w dodadatku jak wykorzystam to narzedzie w zlej wierze to moga mnie czekac konsekwencje prawne. Więc niestety nie usunę :(
Obrazek
K03a
Nowicjusz

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: K03a » 04 kwie 2018, 20:58

Zgadzam się absolutnie ze wszystkimi, w tym zwłaszcza @m6200 - te fejkowe nagrania autorstwa Daniela Młynczaka są tak chore, że chyba nawet dobrze że je odpuściłem, ale ciągle je zauważam, bo nie mogę nie widzieć... Moje nagrania są tak lepsze, że nic tylko szanować. Ja na razie wstrzymałem robienie fejkowych nagrań, z powodu np. tych idiotów, i być może znowu zacznę to robić (ja robiłem te nagrania najlepiej ze wszystkich), ale to nastąpi nie aż dosyć szybko.
A dzieciarnia na YouTube to też się bawi telewizjami fikcyjnymi krótko mówiąc - właściciel telewizji 10 HD, czyli Jakub jest za młody na to. Oprócz tego też robią beznadziejne filmiki, np. nawet jakiś kanał, który nie istnieje (nie aż takie fejkowe nagrania, ale np. nigdy nieużywana oprawa TVN). Oni często robią to na telefonie za pomocą PowerDirectora, którego również nie polecam bo watermark jego jest gorszy niż ten z AVS Video Editor. A oto kolejne przykłady homodebilizmu (jeśli chcecie klikać, to spróbujcie oglądać i spróbujcie lepiej wytrzymać przy takich chorych filmikach):
https://www.youtube.com/channel/UCKXq9W ... UyS0FT-BbA
https://www.youtube.com/channel/UCAgbci ... Fbr4yiBhXA
Był jeszcze niejaki Mateusz Michałkiewicz, ale jego konto zostało zbanowane. Poza tym, mamy kolejny przykład, ale tymrazem bardziej lepszy, no ale nie aż taki... lepszy. On to chyba już jest nastolatek, posiada niemieckiego Windowsa, robi doskonałe nagrania (Cadbury), i wogóle ciągle pisze w opisie każdego filmiku "Proszę nie zablokować". Oto użytkownik o dość znajomej nazwie, wcześniej nazywał się Jett74, a jeszcze wcześniej nazywał się Mirka Bohr:
https://www.youtube.com/channel/UCucBSX ... p3mmob5fYw
Odkryłem, że to prawdopodobnie on zarządza tymi kontami:
https://www.youtube.com/channel/UCzxvEY ... VxYAkzPq8w
https://www.youtube.com/channel/UCz7GF3 ... qfVvzw9ZXg
Podsumowując - oni to mają totalne zarzuty głowy. Ciągle oni szaleją.
Awatar użytkownika
kacper3100
Administrator
Kontakt:

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: kacper3100 » 05 kwie 2018, 5:46

[quote=m6200 post_id=471 time=1522872438
ps. Widzę że faktycznie użyli paru moich tych dziwnych reklam, zacznę ich zgłaszać za prawa autorskie może to znikną xd
EDIT: Zgłosić? Bo wypełniam formularz wiec sie pytam
EDIT2: Albo nie dobra, nie wypełniam bo bede musial podać szczegolowe dane osobowe jak adres zamieszkiwania i moje imie i nazwisko. A w dodadatku jak wykorzystam to narzedzie w zlej wierze to moga mnie czekac konsekwencje prawne. Więc niestety nie usunę :(

[/quote]
Jeśli prawa autorskie na pewno są twoje, to możesz jak najbardziejvzgłosić. Możesz też śmiało podać prawdziwe dane, one są tylkobdla YouTube, cboć możesz też wprowadzić fałszywe.
Monika Wawrzyniak
Użytkownik

Re: Dzieciarnia na Youtube

Post autor: Monika Wawrzyniak » 05 kwie 2018, 7:46

Kuba TV Ponad 2 lata Temu Omawiał temat o Shakirze TV
K03a
Nowicjusz

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: K03a » 05 kwie 2018, 14:06

Nie tylko Kuba TV, także 1ne.tv i śp. Intromedia obserwowały to, co się dzieje u Shakiry TV. Ja (wtedy jeszcze nie mając kanału) też się tak zdenerwowałem, że ja oglądałem jego filmy tylko dla potężnej beki, i więcej nie mogłem widzieć. Wstyd i hańba.
Awatar użytkownika
MateksTV
Official
Kontakt:

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: MateksTV » 05 kwie 2018, 16:43

Ja się wtrącę, otóż zakładając kanał Mateks TV w 2013 roku miałem wtedy dokładnie 13 lat. Moje filmiki jak i oprawa graficzna kanału były na poziomie dzisiejszych 10 HD czy Polsat "Srun" (ten to mnie osłabia po prostu tym co odstawia na YT), ale mimo to starałem się o poprawną gramatykę, o choć trochę zachowanej spójności w tych filmach, my również montowaliśmy filmy w Camtasii aż do 2016 roku, ale my przynajmniej robiliśmy coś na poziomie a nie jak oni się BAWIĄ... Jak się chcą bawić, niech sobie kupią zabawki a nie obniżać poziom kanałów o tematyce telewizyjnej na polskiej scenie YouTube, a zaznaczmy jesteśmy jedynym krajem, gdzie telewizja internetowa funkcjonuje w taki a nie inny sposób na YT.
MATEKS TV - Oglądaj to co lubisz! ZAWSZE!
Monika Wawrzyniak
Użytkownik

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: Monika Wawrzyniak » 05 kwie 2018, 20:37

10 HD i daniel mlynczak mają Zjechaną Wyobraźnie
m6200
Użytkownik

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: m6200 » 06 kwie 2018, 11:48

Oni po prostu według mnie są upośledzeni, albo po prostu niezmiernie głupi. Szczególnie 10 HD Polska, po tym co odwalił - już nic do niego nie mam. Nawet szacunku.
Obrazek
Monika Wawrzyniak
Użytkownik

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: Monika Wawrzyniak » 06 kwie 2018, 12:41

co 10 HD Odwalił? a także Daniel Mlynczak ubzdurał Sobie że Niesamowity świat Gumballa leci na Hyperze przecierz za Czasów Hypera nie było Gumballa
m6200
Użytkownik

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: m6200 » 06 kwie 2018, 13:30

M.in wyzywał mnie, bo napisałem że jego pseudotelewizja nie jest telewizją, nasłał na mnie swoją armię głupich widzów którzy wyzywali mnie tak bezsensownie że aż szkoda słów, wyzywa każdego kto waży się skrytykować jego "dzieła" (w tym m.in LPL, na którego nasłał armię swoich przygłupich widzów przez co on zamknął kanał)...
Obrazek
Monika Wawrzyniak
Użytkownik

Dzieciarnia na Youtube

Post autor: Monika Wawrzyniak » 06 kwie 2018, 13:43

Teraz Sprawdzałam kanał 10 HD i Rzeczywiście głupie Filmy tam Wrzucają Nawet Skopiowali reakcje Siary na coś tam coś tam i reszta Dzieciarni ma Zjechaną Wyobraźnie PS: Nawet kanał na Youtube pod Tytułem Śmietnik Marc'a Nagrał film Informacyjny jak Unikać tych Nagrań bachorów
Zablokowany