Jak mają wyglądać działy na forum?

Nieaktualne tematy.

Którą "wielką (...)" chcesz na głównej?

Wielka trójka (Kuba TV, TVK, TVM)
2
50%
Wielka czwórka (Kuba TV, TVK, TVM, AllTV)
0
Brak głosów
Wielka czwórka (Kuba TV, TVK, TVM, CTV1)
0
Brak głosów
Wielka piątka (Kuba TV, TVK, TVM, CTV1, AllTV)
0
Brak głosów
Wielka szóstka (Kuba TV, TVK, TVM, CTV1, AllTV, MateksTV)
2
50%

Liczba głosów: 4
Kacper
Administrator

Post autor: Kacper » 24 kwie 2018, 15:59

Witam. Zakładam temat, bo dwóch innych panów administratorów nie może się dogadać, to ja robię ankietę.
Oto pytania:
1. Którą "wielką (...)" chcesz na głównej? (macie wyżej)
2. Co sądzicie o subforach typu "Główna stacja" lub "Zlikwidowane kanały"? Więcej ich powinno być czy nie?
Robię ten temat tylko dlatego, że dwóch adminów nie może się dogadać, dlatego "Vox populi, vox Dei" i oddaję głos Wam.
Pozdrawiam.
R.I.P. GTK [*]
(właściciel CTV1)
Awatar użytkownika
MateksTV
Official
Kontakt:

Post autor: MateksTV » 24 kwie 2018, 16:18

To jest trochę niesprawiedliwe. Dlaczego? Dlatego, że Mateks TV jest drugim najchętniej oglądanym kanałem telewizji internetowych - 3 159 wyświetleń za kwiecień (dane z 22.04.2018)

Proponowałbym "Wielką czwórkę" ale (Kuba TV, Mateks TV, TVM, TVK)

Nie pisz dwóch postów z rzędu.
MATEKS TV - Oglądaj to co lubisz! ZAWSZE!
Kacper
Administrator

Post autor: Kacper » 24 kwie 2018, 21:33

Generalnie powstały 2 wyróżniki największych kanałów w czerwcu 2017 roku:
-"wielka trójka" (KubaTV, TVK, TVM) - zaproponował @kacper3100, głównie oparł się na "TeleNagrodach", aktywności i oglądalności;
-"wielka piątka" (3 ww. + CTV1 i AllTV) - moja propozycja, opierała się na porównaniu do linearnej "wielkiej czwórki" i stacji typu Puls/TV4.
Z racji tego, że forsowana była szybciej pierwsza propozycja, to tak zostało (zresztą było tylko 5 kanałów ogólnych, więc kogoś trzeba było zdegradować). Choć tak patrząc na przepychanki pomiędzy CTV1, AllTV i MateksTV o to kto powinien być "czwarty" to aż się prosi o "średnią trójkę". To tak kończąc lekcję historii.

Wracając do Twojej wypowiedzi: Muszę przyznać, że świetny wynik. Tylko bardziej chodzi o to, że właściciel Grupy MediaCast (@vistafan12) wpycha na siłę swoją grupę na główną (@kacper3100 wyraża opór, dla mnie to obojętne), no i tutaj chciałem poznać opinie forumowiczów, czy on ma prawo (jeszcze niby to ma ważyć o adminie wiki dla imiennika), czy kto inny powinien być na głównej - zwłaszcza, że to forum staje się kopią forum Media2 i to aż zbyt szczegółową. Mnie z kolei irytuje inny problem: są tworzone jeszcze dodatkowe subfora, które można zastąpić np. przypięciem tematu (i tak tu ruch będzie mniejszy, bo niszowa tematyka; a i gdyby były dziły o fikcjach to może byłoby oblegane przez dzieciarnię).
R.I.P. GTK [*]
(właściciel CTV1)
Qba
Moderator

Re: Jak mają wyglądać działy na forum?

Post autor: Qba » 25 kwie 2018, 5:13

MateksTV pisze:
24 kwie 2018, 16:18
3 159 wyświetleń za kwiecień (dane z 22.04.2018)
Nie wszystkie wyświetlenia pochodzą z kwietnia, bo niektóre filmy były jeszcze w marcu, ale to nadal jest imponujący wynik jak na pierwszy miesiąc po powrocie :P
Osobiście jestem za umieszczeniem na głównej Kuba TV (Polska), Grupy TeleKuba, Grupy TVM i Grupy Mateks Y.T, a reszta do pozostałych. Jedyny problem jest taki, że Kuba TV nie ma jakiegoś wyższego podmiotu i tym samym byłoby przejście od razu do wątku (chyba to zaważyło na aktualnym przebywaniu w pozostałych). Jeszcze wywaliłbym z Grup "Główna stacja/stacje" i najzwyczajniej te stacje przypiął już w dziale.
#propaganda
Awatar użytkownika
kacper3100
Administrator
Kontakt:

Post autor: kacper3100 » 25 kwie 2018, 8:43

Ta ankieta to jakiś żart nieśmieszny. Zamykam.
Założyciel telewizji: XTV (od 2018), TVM (od 2014), TV+1 (2011-2016).
Zablokowany