MediaWiki:Licenses

Z tviwiki.eu.org
Wersja z dnia 20:51, 31 lip 2017 autorstwa Vistafan12 (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "- CC BY-SA 4.0 - Uznanie autorstwa, Na tych samych warunkach == W skrócie == === Możesz: === '''Dzielić się''' — kopiuj i rozpowszechniaj utwór w dowolnym medium...")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

- CC BY-SA 4.0 - Uznanie autorstwa, Na tych samych warunkach

W skrócie

Możesz:

Dzielić się — kopiuj i rozpowszechniaj utwór w dowolnym medium i formacie Robić adaptacje — remiksuj, zmieniaj i twórz na bazie utworu dla dowolnego celu, także komercyjnego. Licencję można stosować do Wolnych Dóbr Kultury.

   Licencjodawca nie może odwołać udzielonych praw, o ile są przestrzegane warunki licencji.

Na następujących warunkach:

Uznanie autorstwa — Utwór należy odpowiednio oznaczyć, podać link do licencji i wskazać jeśli zostały dokonane w nim zmiany . Możesz to zrobić w dowolny, rozsądny sposób, o ile nie sugeruje to udzielania prze licencjodawcę poparcia dla Ciebie lub sposobu, w jaki wykorzystujesz ten utwór.

Na tych samych warunkach — Remiksując utwór, przetwarzając go lub tworząc na jego podstawie, należy swoje dzieło rozpowszechniać na tej samej licencji, co oryginał.


Uwagi

Warunki licencyjne nie muszą być przestrzegane w odniesieniu do tych fragmentów licencjonowanych treści, które znajdują się w domenie publicznej, lub w przypadku sposobów korzystania dozwolonych przez odpowiednie wyjątki lub ograniczenia prawa autorskiego.

Licencjodawca nie daje żadnych gwarancji. Licencja może nie zapewniać wszystkich niezbędnych zgód dla niektórych użyć utworu. Dotyczy to w szczególności innych praw, takich jak ochrona wizerunku, prywatności czy autorskie prawa osobiste. Mogą one ograniczać możliwości wykorzystania utworu.