Otwórz menu główne

Zmiany

tviwiki.eu.org:Informacje prawne

Dodane 16 bajtów, 10:46, 15 mar 2020
m
adres
Cieszymy się, że zaglądasz na nasze wiki o telewizjach internetowych. Aby miło nam się współpracowało, musimy ustalić kilka kwestii. Napisaliśmy je w prosty, zwięzły i przystępny sposób, więc poświęć chwilkę i zapoznaj się z nimi. :)
== Zamieszczone treści należą do tviwiki.eu .org ==
Tutaj prawie każdą stronę możesz edytować, rozbudowywać i modyfikować. Inni to samo. To sprawia, że nasze treści są dziełem zbiorowym, pracą wielu rąk. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dołożą do tego swoją cegiełkę. Rodzi to jednak pewne konsekwencje.
'''Treści zamieszczanie na stronie stają się własnością tviwiki.eu .org i są dostępne publicznie.''' Mogą zostać określone wyjątki od tej zasady.
== Treści z tviwiki.eu .org można rozpowszechniać ==Artykuły zamieszczane na tviwiki.eu .org są wolne. Możesz je rozpowszechniać bez zgody autorów. Zarówno ich fragmenty, jak i całość. Choć nie ukrywamy, że miło będzie, jeśli dasz przy okazji do nas linka. :)
Nie musisz podawać źródła, ale nie przypisuj sobie autorstwa. To bardzo boli osoby, które poświęciły czas na napisanie artykułu.
[[Kategoria:tviwiki]]