Zmiany

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

ONE Polska

Dodane 37 bajtów, 13:13, 10 cze 2020
m
Historia
Prace nad stacją ONE rozpoczęły się na początku roku 2017. Utworzono wiele projektów opraw graficznych<ref>Jedna z nich, która funkcjonowała pod nazwą "ohmyRED", jest używana przez polską wersję.</ref>, ale projekt po kilku miesiącach porzucono.
Do projektu powrócono w wakacje 2018 roku, kiedy właściciel [[Bittoco]] zaproponował umowę między [[CosmicMedia LLC|CosmicMedia]] na pozwolenie użycia assetów komponentów stacji ONE. Firma zgodziła się, więc rozpoczęto prace nad pierwszym testowym livestreamem.
Początkowo telewizja ta miała mieć charakter muzyczny.
Telewizję po raz pierwszy zapowiedziano na [[Forum TViWiki]]. Ujawnione tam zostały logo stacji, slogan oraz wstępna ramówkawstępną ramówkę. Zapowiedziano również, że telewizja będzie prowadzona w formie transmisji na żywo na YouTube.
Telewizja wystartowała z pierwszym wydaniem programu informacyjnego [[ONEFlash]] 25 grudnia 2018 roku.
====Próba wznowienia działalności====
Pod koniec czerwca 2019 na kanale pojawił się [https://www.youtube.com/watch?v=AFgLoiz9kaY tajemniczy film], który miał na celu poinformować o możliwym powrocie stacji w lipcu tego samego roku -- jednak do powrotu nie doszło z powodu awarii komputeragłównego własciciela.
====Film dokumentalny====

Menu nawigacyjne