tviwiki.eu.org:Informacje prawne: Różnice pomiędzy wersjami

Z tviwiki.eu.org
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Zamieszczone treści należą do tviwiki.eu)
m (Zabezpieczył „Tviwiki.eu:Informacje prawne”: ehhh ([edytowanie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na zawsze) [przenoszenie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na zawsze)))
(Brak różnic)

Wersja z 12:32, 28 lip 2017

Hej!

Cieszymy się, że zaglądasz na nasze wiki o telewizjach internetowych. Aby miło nam się współpracowało, musimy ustalić kilka kwestii. Napisaliśmy je w prosty, zwięzły i przystępny sposób, więc poświęć chwilkę i zapoznaj się z nimi. :)

Zamieszczone treści należą do tviwiki.eu

Tutaj prawie każdą stronę możesz edytować, rozbudowywać i modyfikować. Inni to samo. To sprawia, że nasze treści są dziełem zbiorowym, pracą wielu rąk. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dołożą do tego swoją cegiełkę. Rodzi to jednak pewne konsekwencje.

Treści zamieszczanie na stronie stają się własnością tviwiki.eu i są dostępne publicznie. Mogą zostać określone wyjątki od tej zasady.

Treści z tviwiki.eu można rozpowszechniać

Artykuły zamieszczane na tviwiki.eu są wolne. Możesz je rozpowszechniać bez zgody autorów. Zarówno ich fragmenty, jak i całość. Choć nie ukrywamy, że miło będzie, jeśli dasz przy okazji do nas linka. :)

Nie musisz podawać źródła, ale nie przypisuj sobie autorstwa. To bardzo boli osoby, które poświęciły czas na napisanie artykułu.