Zmiany

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

tviwiki.eu.org:Informacje prawne

Dodane 1176 bajtów, 12:25, 28 lip 2017
Utworzono nową stronę "Hej! Cieszymy się, że zaglądasz na nasze wiki o telewizjach internetowych. Aby miło nam się współpracowało, musimy ustalić kilka kwestii. Napisaliśmy je w pr..."
Hej!

Cieszymy się, że zaglądasz na nasze wiki o telewizjach internetowych. Aby miło nam się współpracowało, musimy ustalić kilka kwestii. Napisaliśmy je w prosty, zwięzły i przystępny sposób, więc poświęć chwilkę i zapoznaj się z nimi. :)

== Zamieszczone treści należą do tviwiki.eu ==
Tutaj prawie każdą stronę możesz edytować, rozbudowywać i modyfikować. Inni to samo. To sprawia, że nasze treści są dziełem zbiorowym, pracą wielu rąk. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dołożą do tego swoją cegiełkę. Rodzi to jednak pewne konsekwencje.

'''Treści zamieszczanie na stronie stają się własnością Mruczek Wiki i są dostępne publicznie.''' Mogą zostać określone wyjątki od tej zasady.

== Treści z tviwiki.eu można rozpowszechniać ==
Artykuły zamieszczane na tviwiki.eu są wolne. Możesz je rozpowszechniać bez zgody autorów. Zarówno ich fragmenty, jak i całość. Choć nie ukrywamy, że miło będzie, jeśli dasz przy okazji do nas linka. :)

Nie musisz podawać źródła, ale nie przypisuj sobie autorstwa. To bardzo boli osoby, które poświęciły czas na napisanie artykułu.

[[Kategoria:tviwiki]]

Menu nawigacyjne